Montavimo darbai, projektavimas, skaičiavimai

Kokybiškai sumontuoti šviestuvai

Būtina atkreipti dėmesį

Kokybiškas įrengimas - svarbu

Mūsų teikiamos paslaugos

Išsirinkus naujus šviestuvus, būtina juos tinkamai sumontuoti, kad jie veiktų tinkamai bet tarnautų ilgą laiką. Visuomet galite bandyti susimontuoti šviestuvus patys, tačiau jeigu abejojate ar sugebėsite viską atlikti tinkamai, mūsų profesionalų komanda pasiruošusi Jums padėti. Suderinsime Jums patogų laiką, atvyksime ir profesionaliai bei kokybiškai viską sumontuosime Jūsų pasirinktoje vietoje. Atlikdami darbus laikomės aukščiausių darbų saugos bei kokybės reikalavimų, todėl galėsite būti tikri, kad šviestuvai veiks tinkamai ir patikimai.

Mūsų profesionalių montuotojų komanda atvyks Jums patogiu metu į reikiamą vietą bei atliks naujų šviestuvų sumontavimo darbus.

Jeigu dėl kažkokių priežasčių šviestuvai nustojo tinkamai veikti, mes atvyksime Jums patogiu metu bei atliksime remonto darbus.

Profesionaliai atliekami

Projektavimo darbai

Projektavimas

Mūsų teikiamos paslaugos

Nepriklausomai nuo to ar jau turite savo apšvietimo išdėstymo viziją ar vis dar ieškote tinkamiausio sprendimo, mes Jums padėsime atliekant atsakingus bei svarbius projektavimo darbus. Tinkamai atlikti šie darbai yra ypač svarbūs dėl saugumo, tinkamo išdėstymo bei atitikimo reikalaujamiems standartams. Mūsų specialistai šiuos darbus atliks profesionaliai, vadovaujantis naujausiais ir griežčiausiais reikalavimais.

Projektavimas

Kaip ir daugelyje statybos darbų, vizijų, įdėjų įgyvendinmas yra pradedamas nuo projektavimo. Mūsų specialistai Jums patars bei parodys galimus šviestuvų montavimo ir pajungimo būdus. Tai atlikus paruošime visus reikalingus dokumentus, kad visa apšvietimo sistema būtų tvarkinga bei atitinkanti griežčiausius saugumo bei apšvietimo standartų reikalavimus.

Atliksime visus reikalingus skaičiavimo bei matavimo darbus, kad įrengiant apšvietimą visos žaliavos būtų naudojamos kaip įmanoma efektyviau ir tikslingiau. Taip pat pateiksime informaciją bei rekomendaciją kur ir kokio apšvietimo intensyvumo reikėtų.