Lauko apšvietimas

Kiemui, sodui, parkui

Susipažinkite

Pagrindinės šviestuvų rūšys

Lauko apšvietimas sustiprina natūralų parko, kiemo ar sodo grožį. Jis išryškina išskirtinius dizaino bruožus, apšviečia kelius ir sukuria jaukią atmosferą. Galvodami apie lauko apšvietimą, apsvarstykite visas funkcijas. Galbūt turite gražų medį savo kieme? Atkreipkite dėmesį į tai. Ar jūsų terasoje yra unikalių architektūrinių kūrinių? Atkreipkite dėmesį į juos naudodami lauko akcentinius šviestuvus. Visą dieną dirbote savo sode? Grįždami pasikliaukite stilingu takelio apšvietimu. Pritaikykite įvairius lauko šviestuvus savo dizaino vizijoms.

Sieniniai šviestuvai

Lauko sieninis apšvietimas

Sieniniai šviestuvai

Lauko sieniniai šviestuvai pastato išorėje,  sukuria svetingą atmosferą ir patobulina namo architektūrą, kartu užtikrindami saugumą. Sieniniai lauko šviestuvai gali būti įvairių stilių ir variantų, taip pat įvairių dizaino tipų su įmontuotais apsaugos jutikliais.

Kryptiniai šviestuvai

Kryptiniai šviestuvai

Kryptinis apšvietimas leidžia atskleisti gražią pastato aplinką, naudojant šio tipo šviestuvą, galintį įvairiomis kryptimis skleisti šviesos spindulį. Nors daugelis naudoja šio tipo šviestuvus kaip saugumo priemonę, tačiau jie taip pat gali būti panaudojami namų ir sodo dizaino patobulinimui.

Pastatomieji šviestuvai

Pastatomi šviestuvai

Lengvai montuojami ir prižiūrimi šviestuvai. Pastatomų šviestuvų stilius papildo kraštovaizdžio dizainą, padeda pėstiesiems puikiai matyti šaligatvius, praėjimus.

Dekoratyviniai šviestuvai

Lauko apšvietimas

Dekoratyviniai šviestuvai

Norintiems stilingesnių šviestuvų, rekomenduojame rinktis dekoratyvaus stiliaus šviestuvus. Jie ne tik gerai atlieka apšvietimo funkcija, tačiau ir suteikia solidumo jūsų kraštovaizdžio dizainui.